Jdi na obsah Jdi na menu
 

Live obchodování Ludvíka Turka

28. 10. 2012

turek_xtb.jpg

Byl jsem se podívat na "live" obchodováni Ludvíka Turka v Olomouci. Za poslední 3 roky jsem se zúčastnil řady seminářů pořádané jeho firmou Czechwealth, tak mám trochu představu o jeho obchodním stylu. Těšil jsem, že uvidím, jak nad vstupy přemýšlí, jak řeší risk management, jaké jsou jeho profit targety, stop lossy nebo jak s pozicí pracuje pokud jde proti němu. 

Bohužel ničeho z toho jsem se nedočkal.

 Místo toho byly prezentovány základní koncepty 4 obchodních strategií, ve stylu "když se kříží zelená s červenou pod touhle žlutou, tak klikněte sell, když to je nad žlutou tak buy".

V tu chvíli se z profesinálního obchodníka stala cvičená opice, která za peníze propůjčila své jméno k tomu co potřebuje XTB, ukázat lidem jak je obchodování vlatně snadné. Nahnat co nejvíce oveček, které si otevřou účet a budou platit poplatky. Z reálného obchodování Ludvíka jsem se nedozvěděl prakticky nic.

Budiž Ludvíkovi ke cti, že během prezentace několikrát přiznal, že některé vstupy by realizoval jinak nebo vůbec a že se v reálném obchodování bez diskrečních rozhodnutí neobejdeme. Byl v podstatě dotlačen XTB k tomu, aby takto obchodoval, protože si začátečníci stěžovali na nejasné podmínky vstupu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hra - ales
5. 3. 2014 7:34

rad bych dodal, ze v ceske republice je minimum spise zadny uspesny forex trader
priste az te bude nekdo vyucovat, at ti ukaze min 6 mesicni uspesnou obchodni vysledovku
ja ji zadal ukazat i od slavneho turka a pokazde jsem dostal jen vymluvy a omluvy
uc se od toho, kdo to umi a dela a ne kdo o tom jenom mluvi
ales

Turek a XTB - Roman
28. 5. 2013 15:26

Zdravím,
a jak vlastně dopadl jeho live účet, na kterém pro XTB obchodoval? Neslyšel jsem žádnou marketingovou masáž o tom, jak se mu podařilo vydělat, takže šacuju, že asi v zisku moc neskončil, což?