Jdi na obsah Jdi na menu
 

Videa o tradingu

26. 12. 2012

Wall Street Warriors

Americký dokumentární seriál zachycující život na Wall Street z různých pohledů účastníků trhu. První série byla natočena v roce 2006, druhá série v roce 2008. Zde vložené video je první díl z první série.

Zajímavý je osud jednoho z aktérů Timothy Sykese, mladého day tradera "penny stocks",  který se v seriálu neúspěšně snažil založit hedge fond. Velmi dobře využil svoji popularitu a dnes prodává své "zkušenosti" prostřednictvím kurzů, signálů, DVD a nevím čeho ještě www.timothysykes.com

Vypadá to, že se připravuje i 3. pokračování. Otázkou je, kdy bude vysíláno. Upoutávka na třetí sérii pochází z roku 2009

 

Milion Dollar Traders

Anglický seriál zachycující formou reality show experiment jednoho hedge fondu, který v průběhu finanční krize poskytl 1 milion liber, vybrané skupině 12 nováčků složené z lidí různých profesí. Cílem bylo najít nové pohledy, nové obchodníky nezatížené minulostí. Protože se trh v této době začal výrazně měnit. První díl byl vysílán v roce 2009. Více o seriálu na Wikipedii.

 

United traders

Při svém putování po videích jsem narazil na skupinu United traders z Moskvy. Jedná se po partičku úspěšných traderů, kteří vytvořili trading centrum, poskytují komplexní podporu traderům od školení po technické zázemí. Zde je jejich Youtube kanál.  

Ukázka jednoho dne v trading centru této skupiny.


Prostory si můžete prohlédnout na tomto videu - přeskočte na čas 1h:13min

Na skupině se mi líbí jejich otevřenost. Když to srovnám s americkými zdroji, tak je zde vidět výrazně více pod ruce jednotlivým obchodníkům. Většina amerických videí pouze naznačuje a snaží se něco prodat. Škoda, že podobné centrum nexistuje v ČR.

Asi nejvíce je vidět na webu jednoho obchodníka z této skupiny superscalper.ru

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář