Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality u forex brokerů

26. 4. 2011

Prime4x - bankrot?

Posledních několik měsíců kolovala v diskuzích informace, že broker navyplácí peníze. Bohužel mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Začátkem dubna 2011 přestal fungovat oficální web. Účet se tváří stále jako aktivní, stejně tak chodí data do platformy. Bohužel peníze nikoliv. Žádost o vyplacení jsem zaslal před měsícem. Jediná šance i když velmi mizivá, je že by firmu někdo převzal.

IamFX - špatné zkušenosti

Opouštím tohoto brokera. Z VPS zdarma se ukázalo 35usd/měsíčně. Takže než jsem stihl službu aktivovat a vyzkoušet, tak jsem ji zrušil. Doplnili do podmínek (když jsem službu aktivoval, tak to tam nebylo),  že je nutné zobchodovat větší množství lotů, což jsem samozřejmě při obchodování minilotů nesplnil.

Další problém nastal s ukončením 2 pozic, které neměly stop loss a nedošlo ani na margin call (na účtě bylo dost peněz). I přes opakovanou urgenci na technickou podporu jsem nedostal odpověď. Pouze jsem byl ujištěn, že se budou problémem zabývat, ale po měsíci stále bez odpovědi.

Poslední kapkou je nepřesné plnění. Bohužel pro brokera není 1pip žádná míra, takže i když mám stop loss na ceně 0,87922 tak pozici klidně ukončí na ceně 0,87906 a místo B/E je tu ztráta.

FXDD - změna margin call

Broker změnil podmínky pro margin call. Dříve ukončoval postupně ztrátové pozice tak, aby byla dostatečně vysoká dostupná marže. Tentokrát mi ukončil všechno, bolestná zkušenost.

 

100% win

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář