Jdi na obsah Jdi na menu
 

18_4_2012

18. 4. 2012

18_04_2012_streda.gif.png

 
obchod 1

1. kontrakt +10 pipů
2. kontrakt +20pipů

obchod 2
1.kontrakt +10pipů
2. kontrakt - B/E

------------------------------
dnes: + 40 pipů

měsíc: +40pipů
celkem: +40 pipů

obdchod 1
Asi hodinu po otevření Londýna udělal trh silný pohyb směrem k CL ze 17.4. na hodnotě 1.30655 (modrá silná linka). Počkal jsme na korekci s víčkovou formaci s nižším HH a nižším LL a následné svíčce jsem hledal vstup (polovina druhé červené svíčky), aby lépe vycházel SL. Po zavření prvního targetu 10 pipů jsme posunul druhý SL na B/E. Když ale trh těsně nedošel až na modrou linii a následně vytvořil vyšší lower low , tak jsem nastavil PT na 20 pipů. Druhým důvodem bylo blížící se open Ameriky a obával jsem se obratu zpět na CA (červená linie). Tím jsem se připravil o +23 pipů, protože si nakonec na modrou došly a obratem (po otevření USA) letěl trh na červenou.

Podobně vypadající signál jako první obchod, viz silný pohyb směrem k modré lince, který modrou dosáhl, jsem už korekci a vstup k Short obchodu jsem už nehledal, protože bylo těsně po otevření USA a byl předpoklad, že si dojdou ke close hodnotě. To se také stalo.

obchod 2
Nepodařilo se mi naskočit na trend směrem ke Close Ameriky z předchozího dne (horní červená linka). Čekal jsem na korekci, která vytvoří prostor pro 20 pipů. Ten se vytvořil těsně před zavřením Londýna. I když byl trochu riskantní, protože to bylo cca 24 pipů. Nakonec vyšel první kontrakt a druhý na B/E.

 

Náhledy fotografií ze složky Moje obchody

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář