Jdi na obsah Jdi na menu
 

19_4_2012

19_04_2012_ctvrtek.gif.png

obdchod 1
1.kontrakt -10 pipů
2.kontrakt -20 pipů

obchod 2
1.kontrakt +10 pipů
2.kontrakt - B/E

obchod 3
1.kontrakt +10 pipů
2.kontrakt +20 pipů

------------------------------

dnes: + 10 pipů
tento měsíc: +50 pipů
celkem: +50 pipů

 

obchod 1

Po otevření Londýna byl trh v mírném trendu a prorazil range předchozího dne. Následoval rychlý pohyb až na 1.31653. Chvilku jsem nevěděl co se děje. Našel jsem zprávy o výsledcích aukcí francouzských dluhopisů, které vyzněly pozitivně. Spekuloval jsem že trh poputuje až na "spike" ze 17.4. a minimálně znovu otestuje vytvořené high. chybným načasováním jsem vstoupil pozdě a oba kontrakty skončily ve ztrátě.

obchod 2

Zde jsem viděl lepší příležitost pro vstup, než v prvním obchodu, kde jsem byl příliš netrpělivý. V tomto případě, se podařilo dosáhnout 10 pipů. Druhý kontrakt skončil na B/E.

obchod 3

Zde jsem si pomohl Stochastikem, který se podruhé odrazil z přeprodané oblasti. Druhý důvod bylo, zaplnění gapu z předchozího dne. Třetí důvod byla spekulace na korekci a čtvrtým bylo otevření amerického trhu a předpoklad, že poletí ke close předchozího dne. Obchod byl trochu riskatní, tím že byl proti trendu a vstup byl krátce před vyhlašováním výsledků.  Proto jsem vstoupil nejdříve jedním kontraktem a druhý nabral až z výhodnější pozice. Oba kontrakty skončily ještě před vyhlašováním na první korekci.

 

Náhledy fotografií ze složky Moje obchody

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář